GeoPerformance

Poznaj GeoPerformance – rozszerzenie aplikacji mapowej GeoGrid, umożliwiające jeszcze bardziej efektywną analizę danych strategicznych i operacyjnych, pochodzących z różnych systemów firmy. Rozwiązanie znajdzie zastosowane w dowolnej branży – sprawdź, jak może pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Czy mierzysz się z tymi problemami w codziennej pracy?

  • Brakuje Ci łatwego dostępu do wszystkich najważniejszych, aktualnych informacji zarządczych i operacyjnych Twojej firmy?
  • Masz trudności z monitorowaniem najważniejszych procesów, ponieważ korzystasz z fragmentarycznych informacji rozproszonych w wielu systemach wykorzystywanych w Twojej firmie i brakuje Ci szerokiego spojrzenia na całokształt?
  • Czy wykonywanie zbiorczych analiz i raportów, bazujących na danych z różnych źródeł, jest żmudne, powolne i mało efektywne?

Jeśli te wyzwania nie są Ci obce,
poznaj rozszerzenie aplikacji GeoGrid o wizualizację danych – GeoPerformance.

Sprawdź, co oferuje GeoPerformance

GeoPerformance to system, który integruje dane z różnych źródeł i prezentuje je w czasie rzeczywistym za pomocą intuicyjnych dashboardów i mapy.

Wizualizacja i analiza danych

Interaktywne panele pozwalają na wizualizację danych w formie czytelnych wskaźników i wykresów, dzięki czemu możesz łatwo analizować informacje, skoncentrować się na przyczynach problemów oraz podejmować szybkie i trafne decyzje.

Integracja danych z różnych systemów

GeoPerformance umożliwia łączenie danych z różnych systemów i zbiorczą wizualizację wszystkich kluczowych informacji na jednym ekranie, co znacznie ułatwia pracę i pozwala na dostrzeżenie zależności między zjawiskami.

Interaktywne mapy

GeoPerformance daje możliwość wizualizacji i analizy danych w kontekście geoprzestrzennym, za pomocą czytelnych, interaktywnych map. Dodanie kontekstu mapowego do Twoich danych pozwala dostrzeżenie korelacji między obiektami a ich lokalizacją.

Odkryj możliwości GeoPerformance

Panele zarządcze

Panele zarządcze pomagają kierownictwu śledzić kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) i podejmować decyzje, w oparciu o zawsze aktualnie informacje.

Panele w klarowny sposób przedstawiają trendy, statystyki i procesy bazujące na danych z różnych systemów.

Panele pozwalają na usprawnienie zarządzania poprzez wizualne monitorowanie kluczowych zdarzeń operacyjnych, zarządczych i finansowych, w czasie rzeczywistym i w kontekście mapowym.

Panele operacyjne

Panele operacyjne pomagają pracownikom działów operacyjnych w zrozumieniu zdarzeń i procesów poprzez monitorowanie ich statusu w czasie rzeczywistym.

  • Usprawniają pracę poprzez zbiorcze, wizualne monitorowanie wszystkich zdarzeń operacyjnych w czasie rzeczywistym i w kontekście mapowym na jednym ekranie.
  • Integracje z innymi systemami umożliwią pokazanie procesów/odczytów w odpowiednich kontekstach.
  • Panele operacyjne pozwalają na podejmowanie lepszych i szybszych decyzji dzięki efektywnemu zarządzaniu konkretnymi procesami operacyjnymi np. zgłoszeniami awarii.

Przekonaj się, jakie korzyści w Twojej branży może przynieść GeoPerformance.

Ciepłownictwo

Odkryj, jak możesz wykorzystać GeoPerformance w branży ciepłowniczej.

Dowiedz się więcej
1

Dane

Integruj dane z różnych źródeł
2

Informacje

Analizuj dane, aby zyskać całościowy ogląd sytuacji
3

Decyzje

Podejmuj szybkie i trafne decyzje

Co jeszcze oferuje GeoPerformance?

System w chmurze lub na infrastrukturze klienta

Elastyczność wdrożenia – w chmurze (brak kłopotu ze sprzętem, infrastrukturą IT i utrzymaniem) lub On-Premises.

Integracje z systemami

Integracje i przetwarzanie danych z różnych systemów dzięki popularnej Platformie FME, takich jak:

  • Telemetria
  • SCADA
  • ERP, Systemy Bilingowe
  • GIS

Bezpieczeństwo dostępu i danych

Codzienne backupy, możliwość eksportu wszystkich danych do SHP.

Intuicyjne używanie

Proste użytkowanie aplikacji przeglądarkowej i mobilnej dzięki przyjaznemu, przejrzystemu intefejsowi.

Zaufali nam

Nasze doświadczenie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Mamy 25 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji geoprzestrzennych, od prostych aplikacji mapowych, aż po zaawansowane systemy GISowe.

Klienci

Z rozwiązań Globemy skorzystało już ponad 700 firm z całego świata.

Integracje z systemami

Wspieramy integracje z różnymi systemami Twojej firmy, w tym systemami GISowymi, oferujemy wsparcie w pozyskiwaniu, transformacji i integracji danych w oparciu o Platformę FME.

Pracownicy i wdrożenia

Nasi specjaliści od systemów geoprzestrzennych łącznie mają ponad 200 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji mapowych w wielu miejscach świata.

Służby terenowe MPEC Rzeszów Sp. z o.o. oraz pracownicy Pogotowia Ciepłowniczego czy Działu Eksploatacji, dzięki urządzeniom mobilnym wyposażonym w narzędzia GeoGrid, wykorzystujące Mapy Google, mają łatwy i szybki dostęp do pełnej informacji o infrastrukturze ciepłowniczej zgromadzonej w bazowym systemie EC.GIS.

Adrianna ChmuraKierownik sekcji GIS MPEC Rzeszów Sp. z o.o.